Małgorzata Rozenek-Majdan i tkaniny Magic Home na otwarciu salonu meblowego
Małgorzata Rozenek-Majdan i tkaniny Magic Home na otwarciu salonu meblowego

Małgorzata Rozenek-Majdan i tkaniny Magic Home na otwarciu salonu meblowego

Opublikowany

Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadziła warsztaty czyszczenia tkanin Magic Home w nowo otwartym salonie Agata na Targówku.

Pokaz czyszczenia tkanin Magic Home odbył się w sobotę (19 listopada) w specjalnej strefie Fargotex Group, zorganizowanej na czas otwarcia nowego salonu Agata w Warszawie. Małgorzata Rozenek-Majdan, ambasadorka kolekcji Magic Home, prezentowała pierwszym klientom sklepu właściwości tkanin łatwoczyszczących. Osoby zainteresowane kupnem sofy, fotela lub narożnika miały szansę przetestować materiały, które pozwalają przez wiele lat zachować czystość i świeżość mebli tapicerowanych. Podczas warsztatów została pokazana cała paleta tkanin i ekoskór z innowacyjną technologią łatwego czyszczenia. W trakcie spotkania był też czas na rozmowy indywidualne z ambasadorką Magic Home, autografy i wspólne zdjęcia.

Magic Home

Linia Magic Home to rozbudowana kolekcja tkanin łatwoczyszczących, które pozwalają przez wiele lat cieszyć się nieskazitelną czystością mebli wypoczynkowych. Tkaniny te już na etapie produkcji pokrywane są specjalną powłoką ochronną, umożliwiającą pozbycie się większości zabrudzeń z mebli tapicerowanych jedynie przy użyciu wody i ręcznika papierowego. Plamy z wina, herbaty, sosów a nawet długopisu można skutecznie usunąć bez użycia silnych środków chemicznych. Wiele z tych materiałów jest także odpornych na wsiąkanie płynów. Jednocześnie wszystkie tkaniny Magic Home są przyjemne w dotyku i bardzo wytrzymałe. Każdego roku Fargotex wprowadza do oferty nową kolekcję tej linii, co powoduje, że osoby kupujące sofę fotel lub narożnik mogą wybierać z coraz szerszej palety barw, faktur i wzorów.
Materiały meblowe Magic Home znajdują się w ofercie wielu producentów mebli, których produkty dostępne są w największych sklepach meblowych. Indywidualne zamówienia można także składać za pośrednictwem strony internetowej www.fargotex.pl.
Ma_gorzata_Rozenek_-_warsztaty_czyszczenia__2_.jpgMa_gorzata_Rozenek_-_warsztaty_czyszczenia__1_.jpgMa_gorzata_Rozenek_-_Warsztaty_czyszczenia__3_.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Ma_gorzata_Rozenek_-_Warsztaty_czyszczenia__3_.jpg

grafika | 11,5 MB

Pobierz
Ma_gorzata_Rozenek_-_warsztaty_czyszczenia__1_.jpg

grafika | 9,94 MB

Pobierz
Ma_gorzata_Rozenek_-_warsztaty_czyszczenia__2_.jpg

grafika | 9,03 MB

Pobierz
Powiązane artykuły

Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu samych pięknych i kolorowych chwil przy wigilijnym stole, długich i radosnych dni spędzonych z najbliższymi oraz nowych źródeł inspiracji w 2017 roku.